02 o nas


O nas

Nasze 20-letnie doświadczenie w branży IT jest w stanie zapewnić klientom profesjonalną i stabilną usługę outsourcingu IT.

Firma MSC-Polska wyrosła na bazie doświadczeń kilku pasjonatów IT. Realizowaliśmy projekty dla ogólnopolskich liderów różnych branż jak również dla niewielkich firm rodzinnych.

Nasi pracownicy i współpracownicy to doświadczeni administratorzy IT, specjaliści ds. sieci, systemów operacyjnych, systemów ERP i baz danych, specjaliści od montażu sieci teleinformatycznych i elektrycznych, którzy doskonalili swoje umiejętności pracując dla firm polskich i międzynarodowych. Posiadają szeroką wiedzę na temat aktualnych technologii i potrafią ją przekuć na korzyści biznesowe dla klientów. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Cały czas się rozwijamy i dążymy do zapewnienia naszym klientom usług, które wykraczają po za zwykłe IT, dla tego rozumiemy i wdrażamy RODO czyli politykę bezpieczeństwa informacji w firmach. Współpracujemy z działami prawnymi oraz z Instytutem ODO : INSTYTUTODO. Firma nasza stworzyła markę mma-polska.pl której celem jest połączenie IT & BEZPIECZEŃSTWA INFORMACI I OCHRONY DANYCH W FIRACH. Zapraszamy do kontaktu w sprawie RODO.